Hoşgeldiniz

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, Kıbrıs’ta bebek sahibi olmak isteyen çiftlere yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, taşıyıcı annelik, cinsiyet seçimi, Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT), yumurta dondurma, sperm dondurma seçeneklerinden en uygun olanı belirleyerek bebek sahibi olmalarında yardımcı olan dünya standartlarında hizmet veren Kıbrıs’ın en büyük ( hasta sayısı olarak) ve en başarılı tüp bebek merkezi olarak hizmet vermektedir.
 

Kıbrıs Doğuş tüp bebek merkezi olarak amacımız; insanların bir aile kurma hayalini yerine getirmelerinde ve onlara kısırlık sorunlarının tedavisinde mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktır.
 

Günümüzde kısırlık hızla artan ve birçok çiftin sorunu olan global bir problem durumuna gelmiştir. Bu sorunun en temel sebepleri arasında tahmin edebileceğiniz gibi sanayileşmeyle birlikte aşırı kalorili besinler tüketilmesine bağlı ortaya çıkan sağlıksız beslenme, kötü yaşam tarzı dediğimiz sigara ve aşırı alkol tüketimi, modern çağ hastalığı olarak da adlandırabileceğimiz stres, hareketsizlik, elektromanyetik etkiler, radyasyon,  kanser tedavisi için kullanılan ilaçlar sayılabilir. Ancak tüm bu sorunlara rağmen merkezimiz sizin için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak tüp bebek, yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, cinsiyet seçimigibi günümüzün en son tüp bebek uygulamalarından birini uygulayarak sizin de bir bebek sahibi olmanıza çalışacaktır. Kıbrıs Doğuş tüp bebek merkezi başarılı bir gebelik elde etmek isteyen tüm çiftlerin tedavisi için Kıbrıs’ta en deneyimli tüp bebek merkezi olarak hizmet vermektedir. Her yıl binlerce çiftimizi bebek sahibi yaparak onlara annelik ve babalık duygusunu tattırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.